קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

ישראל מונעת כיבוי שריפה שמשתוללת באתר אשפה בעזה , עננה בגודל 7 ק"מ
מען, סוכנות הידיעות הפלסטינית
2009 / 11 / 16
http://www.maannews.net/he/index.php?opr=ShowDetails&ID=14696


עזה – מען- שריפה גדולה משתוללת באתר האשפה בעמק , אל סלקא , במרכז רצועת עזה מאז שבעה ימים , עננה שחורה בגודל של 7 ק`מ מרחפת בשמי הרצועה ומפיצה ריח מסריח .
לפי מקורות מקומיים , השריפה אולי פרצה בשל נפלת רקטה מקומית שגרמה לשריפה גדולה מאוד במיוחד שהאתר כולל המון פלאסטיק וחומרים דליקים .

ראש עיריית , עמק אל סלקא , עבד אל מוהדי אבו מע`יסיב , אמר בשיחה טלפונית עם מען כי אפשר להגיד שצוותי מכבי האש השיגו כמעט שליטה על האש בתוך האתר אחרי שהביאו מספר דחפורים שחלו בשפיכת חול בכמות גדולה והוסיף כי הצד הישראלי מעכב את מאמצי כיבוי האש ומנוע את הגעתם של צוותי ` ההגנה האזרחית ` למקום השריפה שחייבת לתאם את תנועותיה עם כוחות הכיבוש בשל קרבת אתר האשפה מגדר המערכת .

מנהל מועצת האשפה הגסה באזור , דיר אל בלח , מוחמד אל מג`דלאוי , אמר בשיחה עם מען כי סיבת המשך השריפה זמן ארוך היא המצאות כמות גדולה של גז הביצות ` מתאן` בעומק האתר ובעת שעולה לאוויר האש משתוללת מחדש .

כוחות הכיבוש המוצבת על קו הגבול ובמיוחד מצד המזרחי לאתר האשפה מונעת את צוותי מכבי האש להגיע למקום דבר שכריח את הצוותי להסתפק ולנסות לכבות את האש מצד המערבי לאתר הוסיף אל מג`דלאווי .

כוחות הכיבוש ובתיאום עם הצלב האדום אפשרה לצוותים לעבוד בשעות הצהרים בלבד והשעות האלה אינן מספיקות כדי להשתלט על שרפיה בגודל כזה , אמר אל מגדלאווי .


א.ס.
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

אני חיה במדינה חולנית
האנשים שמורידים את השאלטר למליוני בני אדם
פתיחת שנת הלימודים: כוחות המנהל הרסו מבנה בית ספר וגנים