קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - מצור, חומה ומחסומים

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

100 טילי נ"מ נתפסו בסיני, כנראה בדרך לעזה
ynet
רועי נחמיאס
01.04.10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3870499,00.htmlכ-100 טילים נגד מטוסים, 45 רקטות אר.פי.ג`י ו-40 מטעני חבלה - כמות מכובדת למדי זו של אמצעי לחימה, שהייתה ככל הנראה בדרכה לרצועת עזה, נתפסה אתמול (יום ד`) על ידי כוחות הביטחון המצריים בצפון סיני. לפי הדיווח על כך, הבוקר בעיתון בעיתון המצרי אל-יום א-סאבע, המצבור נתפס בידי מבריחים באזור העיר נחל - המצויה על נתיב ההברחות לרצועה.
על פי הדיווח, לידי אחראי על הביטחון בצפון חצי האי הגיע מידע לפיו המבריחים מאחסנים ממזרח לעיר כמות גדולה של חומרי נפץ ותחמושת שנותרו מהמלחמות באזור. בעקבות קבלת המידע פשטו כוחות הביטחון על האזור ואיתרו את המצבור, אך לא את המבריחים העומדים מאחוריו. האזור כולו נסרק, וחומרי הנפץ הועברו לפיצוץ בצפון סיני.
באותו הקשר, דיווח העיתון גם כי כוחות הביטחון המצרים איתרו אתמול בבוקר שלוש מנהרות המחברות בין העיר רפיח המצרית לרצועת עזה.

אתמול הודיע גורם רשמי בשירותי הביטחון במדינה כי המשטרתה החרימה 41 כלי רכב בסיני, ששימשו להברחות לתוך רצועת עזה. נמסר כי השוטרים ניהלו סיור שגרתי ומצאו את אחת המכוניות, ללא לוחיות רישוי, מצפון למעבר רפיח. בחיפושים שערכו השוטרים באזור נמצאו 40 כלי הרכב האחרים.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

פנייה דחופה לשר הביטחון ולמתפ"ש: אפשרו כניסת ציוד מחשבים ותקשורת לרצועת עזה‎
תרחיש הבלהות שיצרה ישראל: קורונה ברצועת עזה
מנכ`לית ארגון זכויות האדם הישראלי `גישה`, תניה הרי, תנאם היום בפני מועצת הביטחון של האו`ם,