קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - נושאים קשורים

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הטיהור האתני באל-עראקיב: "שלא יהיה לכם אפילו צל"
מאת רחביה ברמן
YouPost
31.7.10
http://www.youpost.co.il/world/local/2474--q-q

השבוע, לראשונה בתולדותיה, החריבה מדינת ישראל כפר שלם שלא במהלך או מיד לאחר מלחמה. הכפר הבדואי אל-עראקיב, הקיים מלפני קום המדינה, הוחרב בטענה ש`נבנה בניגוד לחוק`. כמה מאות בני אדם הושארו ללא קורת גג. על פי הדיווחים, הכוחות שביצעו את הנבלה הזו צחקו במהלך עבודתם - והשוו זאת לחיילים שבכו יחד עם המתנחלים של גוש קטיף, ולמותר לציין שאיש מיושבי אל-עראקיב לא קיבל קראווילה, ולא פיצוי. בנוסף, יש דיווחים על אוטובוס אזרחי שעצר בצד הדרך כדי שנוסעיו יוכלו לצחוק גם הם ולהריע למסומרי המגפיים שהוציאו לפועל את זדונה ואת רוע לבבה של ישראל מודל 2010.

אגב, מקור העונג והצחוק הזה הצריך את מעורבותם של 1500 שוטרים ואנשי כוחות ביטחון מסוגים שונים - חמישה על כל תושב בכפר - ועלה לכם מחיר מציאה של 2.7 מיליון שקלים בלבד. קראו עד הסוף כדי ללמוד מה באמת קניתם בכספכם.

שוב: בניגוד לטענות שהושמעו בתקשורת המשת`פית והבזויה, הכפר אל-עראקיב לא הוקם לראשונה לפני עשר שנים. אנשי השבט הזה ישבו על האדמות האלה עוד הרבה לפני קום המדינה, ואדמותיו הוכרו כשייכות לשבט המתגורר בו עוד בתקופה העותומנית, באמצע המאה ה-19, ושוב על ידי הבריטים, וגם הקרן הקיימת רכשה בכסף מלא חלק קטן מאדמות אלה מאותו שבט ממש, ובכך הכירה בבעלותו על האדמות. מדינת ישראל פינתה בכוח את התושבים בתחילת שנות ה-50, אולם הם החלו בהדרגה לחזור לשם.

זה עשור מתקיים בנושא מאבק משפטי, בפני השופטת שרה דברת בבית המשפט בבאר שבע. טרם ניתנה בתיק הכרעה. בוודאי שלא הוצא צו המאשר הריסה למבני מגורים, ארעיים ועלובים ככל שיהיו. מה שוודאי הוא שהקלגסים שביצעו את התועבה לא הציגו צו שכזה. מדובר, להזכיר, בתחומי מדינת ישראל, לא בשטח צבאי או כזה הנתון לשליטה של כוחות הביטחון בסוגיות כגון אלה. למרות זאת הושמדו בתיהם של אנשים סתם כך, תוך ביזוי מוחלט של הליך משפטי האמור לעצור, עד לסיומו, כל פעולה בלתי הפיכה מסוג זה.

ומבית המשפט, שמטיל שלוש שנות מאסר על מי שמעז לזרוק נעל על הוד מעלתה הנשיאה, ואפילו מטיל שנתיים וחצי על מאסר על שוטר שמחסל ערבי בודד ללא משפט, לא נשמע ציוץ כשקורת גגם של 300 איש חוסלה ללא משפט. כי בחריגות אישיות ובלתי מאושרות המערכת מוכנה לטפל, אבל במדיניות המוכחשת אך הממשית מאד של טיהור אתני היא לא מעזה לגעת, לפחות נכון לעכשיו.

בחדשות 10, לאחר שחזרו על השקר לפיו הכפר קיים רק עשר שנים, סיימו באמירה ש`200 תושבי הכפר [300, אבל מי סופר] הועברו לרהט`. יכול היה השומע להתרשם שהכל בסדר, ויש לאנשים האלה איפה לגור, רק שזה במקום אחר לא רחוק משם. אז זהו, שלא. מה, בדואים, שיתקתקו אוהל ויסתדרו.

דובר מחלקת הפיקוח של מנהל מקרקעי ישראל אמר כי `לאנשים שגרים כאן יש בתים ברהט ובכפר קסאם`. מילא רהט. כפר קאסם? אה, נכון, ערבים זה ערבים. ואם יש להם בתים בכפר קאסם מה הם עשו מאה קילומטר משם זה עשר שנים לפחות (לדברי הממסד עצמו)? קייטנה, כנראה.

למרות שהכפר נהרס בכדי שהקרן הקיימת תוכל לשתול בו `יער`, נעקרו גם עצי הזית ששתלו התושבים וטיפחו בעמל רב. כשזעק אחד התושבים ש`לפחות את העצים תשאירו, למה לכם להרוס גם אותם`, ענה אחד ההורסים בכנות מצמררת -`שלא יהיה לכם אפילו צל`. רגישות ונחישות, מישהו?

כי זאת יש לדעת: לא מדובר כאן בפינוי למטרת מימוש צורך דוחק כלשהו. בתיהם של בני אל-עראקיב נהרסו כדי שהקרן הקיימת תוכל לטעת יער. היער הזה אינו הכרח נופי, סביבתי או כדומה, אלא נועד במכוון להדיר את נוכחותם של לא יהודים.

במקרה או שלא במקרה הסגיר זאת השבוע ראש הממשלה, כשאמר בדיון על תיקון חוק האזרחות כי `אני לא רוצה להשאיר את המצב כמו שהוא, כיוון שאנחנו נמצאים תחת מתקפה בעניין הזה. המשמעות עלולה להיות שגורמים שונים ידרשו זכויות לאומיות וזכויות של מדינה בתוך ישראל, בנגב למשל, אם יהיה אזור בלי רוב יהודי.` וזה נאמר לא על אוכלוסייה המתנגדת למדינה או לצביונה באופן מאורגן, כמו נגיד חלק מתושבי ישראל הערבים הלא-בדואים, אלא על אוכלוסייה שחלקה הלא מבוטל משרת בצה`ל.

ללמדך: בן מיעוטים יכול לתת את חייו למדינה ולהתהדר בכמות חיילים קרביים בקרב משפחתו הגרעינית שתתחרה במתנחל או הקיבוצניק הכי מורעלים - ועדיין להיות לא רצוי, נסבל במקרה הטוב, מופלה בכל מקום מלבד הצבא (וגם בו, כמובן), שכל הזדמנות תנוצל כדי להדירו, מחשש שיהווה `רוב לא יהודי` לא רק בארץ כולה, אלא אפילו באזור כלשהו.

אבל מה לעשות שרוב מכריע של `הרוב היהודי` לא רוצה לגור במרחבי מדבר הנגב, למרות כל ניסיונות הממסד מבן גוריון ואילך? נורא פשוט: מצופפים את הרוב הלא-יהודי באזור באזור קטן וצפוף, מעוט שירותים ופיתוח, ובמרחבים שמהם פונו אותם לא יהודים ולא רצויים מיישבים קומץ זעום של חלוצים יהודיים גיבורים ונותנים לכל אחד מהם שטח עצום כ`חוות בודדים`.

וכשהפטנט הזה נתקל בבעיות משפטיות וביורוקרטיות כפי שאירע בשנים האחרונות, אפשר לשחד יהודים טובים שיבואו וימנעו את האימה הדמוגרפית, או פשוט מגלחים את הפחונים של העניים והנדכאים לטובת `יער`. ובבוא השעה יופשר היער לבנייה או יימכר לגורמים פרטיים, כפי שכבר קרה לא אחת לאדמות בדואים שהוחרמו לטובת הקרן הקיימת ליהודים (יש לשים לב לכך ששמה של הקק`ל באנגלית אינו מכיל את התיבה ישראל, אלא היא נקראת `The JEWISH National Fund`).

כי כידוע, אין אומה ישראלית(זה לא אני אמרתי, זה בג`ץ אמר), וראש ממשלת ישראל הקודם כבר הבהיר שהוא מרגיש עצמו יותר יהודי מישראלי, ובחוות היהודים כל האזרחים שווים, אבל יש אזרחים ששווים יותר.

ומה על הילדים, שראו דחפור מועך את הפחונים העלובים שהיו להם לבית, וראו את העושים זאת צוחקים לאחר שהדפו בכוח הזרוע את אמהותיהם הבוכיות שניסו לגונן על מעונותיהן הדלים, וראו את אותם אנשים עוקרים אפילו את העצים ששתלו וטיפחו בעמל כה רב יחד עם הוריהם המושפלים וחסרי האונים , כדי `שאפילו צל לא יהיה לכם`? עזבו, הרי `הלכה בידוע שעשיו שונא ליעקב`... וישמעאל לא כל שכן. אז אם אחד מהם יגדל לחוש כה נואש וכה חדור שנאה וכה חסר אונים מול המערכת המתנכלת לו, עד שהרעיון למכור את חייו במחיר פיצוץ רועם שיחריד את עולמם של אויביו ויהרוג כמה שיותר מהם - זה אך ורק בגלל שהוא אנטישמי ששטפו לו את המוח במדרסה. לא שום סיבה אחרת.

ת.ק
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

ביאטה, אני והסרטן
מאדם קלר - מסר אישי על אבל קשה וכואב ועל התגברות
בית המשפט בירושלים ביטל את מעצרו של מוחמד כנאענה, ממנהיגי תנועת אבנאא אלבלד