קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

חמאס על מעצר המחבלים: פתח מגן על האויב
ynet
ynet
09.09.10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3951881,00.html

חמאס מאיים על הרשות הפלסטינית, בעקבות מעצרם של מבצעי הפיגועים בצומת בני נעים ובצומת רימונים - בהם נרצחו ארבעי ישראלים ונפצעו שניים. דובר פאוזי ברהום אמר הלילה (יום ה`): `המשך הקמפיין הנפשע חצה את כל הקווים האדומים ומהווה שיתוף פעולה ישיר עם האויב, לאורו של יום`.

ביום שלישי הודיעה הרשות הפלסטינית כי נעצרו שישה מחבלים, שביצעו את הפיגועים בשבוע שעבר. מדובר בארבעה מחבלים שירו לעבר הישראלים ושניים שסייעו להם.

ברהום אמר כי המעצרים `רק הגבירו את הנחישות של חמאס להמשיך בהתנגדות ולהגביר את פגיעותינו הכואבות באויב הציוני`. דובר חמאס האשים את הרשות הפלסטינית `בבגידה ובשיתוף פעולה ישיר עם האויב`. הוא הוסיף שהמעצרים של הרשות הפלסטינית `מוכיחים פעם נוספת את התפקיד המסוכן של `רשות הפתח`, כסוכן ביטחוני שמגן על האיוב, מדביר את ההתנגדות ומחסל את המטרה הפלסטינית`.

דובר חמאס קרא לפלגים הפלסטינים להתעמת עם הרשות הפלסטינית, `כדי לשים סוף לבגידה הזו`.

בנוסף פרסמה חמאס באתר האינטרנט של התנועה, הודעה המיועדת

לרשות: `אנחנו קוראים לכם, מליציות הפתח, ללמוד מה שקרה בעזה - לפני שהעם יידחה אתכם. אתם יודעים היטב, שהידיים שנשלחו לבו של האויב מסוגלות להגיע אליכם. למדו את הלקח, לפני שיהיה מאוחר מדי להתחרט`.

עוד נכתב בהודעת החמאס, שסבלנות התנועה הולכת ואוזלת: `אנחנו לא נוכל לשבת בשקט עוד זמן רב`. פרשן רשת אל-ג`זירה אמר שזהו האיום החמור ביותר של חמאס על הפתח, מאז יוני 2007 - אז השתלט על רצועת עזה.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב