קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הוצאה להורג בחברון : כוחות הכיבוש ירו והרגו בן 66 במיטתו
.
סוכנות הידיעות מען
7.1.2011
http://www.maannews.net/he/index.php?opr=ShowDetails&ID=15597

כוחות הכיבוש הישראלי בעיר חברון פשטו הלילה על בית פלסטיני בשכונת ` אל שיך` במרכז העיר חברון, בדרום הגדה המערבית.

בלי להסס או לחשוב פעמים נכנסו לביתו של הקשיש הפלסטיני, עומר סלים אל קוואסמה, בן 66, ומיד דהרו לחדר השינה שלו ופתחו באש תופת לעבר המיטה ולקחו את גופתו של הקשיש שנהרג מייד ומאוחד יותר מסרו את הגופה לארגון הסהר האדום כמנהגם במקרים כאלה, כך תאר בנו של הקשיש, רג`אי, לכתבנו את הטרגדיה והאסון שחוותה המשפחה בשעות ליל ששי המוקדמים.

והוסיף `חיילי הכיבוש נכנסו לביתנו בעת שהאימא שלי קיימה תפילת השחר, החיילים סגרו את אימא בחדר אחי המשותק ומייד פנו לחדר השינה של אבא שהייה ישן ופתחו באש לעברו וגררו את גופתו החוצה ואחר כך מסרו את הגופה לסהר האדום הפלסטיני`.

`החיילים עצרו את וואל סעיד אל ביטאר ששוחרר אתמול מכלא הרשות הפלסטינית, שגר בקומה הראשונה ואנחנו גרים בקומה השנייה ונדמה לי שהחיילים חשבו שהאיש שביקשו גר בקומה השנייה לכן פתחו באש מייד בלי לשאול שאילות והרגו את אבי במיטתו בלי לדרוש ממנו להזדהות` הבהיר בנו של הקשיש .

אום מוחמד, אשתו של וואל אל ביטאר ספרה לכתבנו `מייד אחרי שהרגו את דודו של בעלי` הקשיש הוא הדוד של העצור `פתחו באש תופת לעבר ביתנו בקומה הראשונה ואחר כך פשטו לבית ועצרו את בעלי` .


מקור רפואי פלסטיני בבית חולים הממשלתי בעיר אישר את המקרה ואמר כי גופתו של הקשיש הגיעה לבית החולים נקובה במספר גדול של כדורים שריסקו את פניו של הקשיש.

מושל חברון, כאמל חמיד, הגדיר את הפעולה הישראלית כפשע מתועב ולא מוצדק שמטרתו הסתה נגד הרשות הפלסטינית שבסופו של הדבר תביא לאי יציבות באזור.


יכ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב