קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - נושאים קשורים

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

משלחות הפיוס חזרו מקהיר ארצה .... ועכשיו : מי הוא ראש הממשלה הבא ?
מאת סוכנות הידיעות מען
5.5.2011
http://www.maannews.net/he/index.php?opr=ShowDetails&ID=15805


הסכם הפיוס הפלסטיני נחתם, משלחות הארגונים השונים חזרו ארצה ולפזורה, והשאירו את לכתבים ובני העם הפלסטיני לנסות ולנחש את שמו של ראש הממשלה הבא.

כתבנו ברצועת עזה צוטט מקורות מהימנים ברצועה לפיה תנועת חמאס, תציג את שמותיהם של ד. ` כמאלין שעת` , ד, מוחמד שביר, ד, ג`מאל אל חודרי , יחיא אל סראג`, ד, ר`אזי חמד, כמועמדים ראויים לראשות הממשלה הבאה .

על פי אותם מקורות , ד, כמאלין שעת`, הוא המועמד המוביל לשמו הטוב בקרב בני העם הפלסטינים וחוגים שונים בחברה הפלסטינית.

בעזה קוראים לד. כמאלין `סלאם פיאד של חמאס, והוא אישיות עצמאית בלתי מזדהה עם שום ארגון או מפלגה פלסטינית, איש מקצוע מחויב לכללי החברה והנימוס הפלסטיני, בעל קשרים טובים בעולם ומכהן כעת כמנהל האוניברסיטה האסלאמית בעזה.

במקום השני במרוץ לראשות הממשלה עומד ג`מאל אל חודרי, יו`ר מועצת נאמני האוניברסיטה האסלאמית ואחד הפעילים החרוצים בארגון משטי הסיוע שהגיעו לעזה דרך הים, העומד בראשות הועדה העממית לשבירת המצור ובעבודתו במישור הזה רכש ניסיון רב וקשר קשרים טובים עם גורמים בינלאומיים שונים.

הסיכויים של חבר המועצה המחוקקת זיאד אבו עמר, שנבחר למועצה בבחירות 2006 בקולות חמאס, למרות שאינו חבר בתנועה, נמוכים בשל הכעס הרב בקרב חברי חמאס שטוענים כי אבו עומר, לא עזר לתנועה במצבים הקשים והתנער ממנה ומתמיכתה.

יכ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

ביאטה, אני והסרטן
מאדם קלר - מסר אישי על אבל קשה וכואב ועל התגברות
בית המשפט בירושלים ביטל את מעצרו של מוחמד כנאענה, ממנהיגי תנועת אבנאא אלבלד