קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - נושאים קשורים

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

נתן זהבי חשף פרטי פרשה האסורה בפרסום
יצחק טסלר וערן סויסה
nrg
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/089/840.html#after_maavaron

נתן זהבי החליט להפר היום את האיסור על פירסום פרשה בטחונית המסעירה את התקשורת הישראלית. עד היום בחרו כלי התקשורת בארץ שלא לפרסם את פרטי הפרשה, למרות שרוב הפרטים כבר פורסמו בכלי תקשורת רבים בחו`ל ובמספר בלוגים בישראל.

אלא שזהבי החליט היום לשבור את הכללים ובחר לפרסם היום את עיקרי הפרשה המסעירה את התקשורת הישראלית, בתוכניתו `זהבי עצבני`, שב`רדיו ללא הפסקה`. בידי מערכת nrg ברנז`ה הקלטה של דבריו של זהבי בתוכנית, אולם בעקבות ייעוץ משפטי הוחלט שלא לפרסם לעת עתה את ההקלטה. גם ב`רדיו ללא הפסקה` בחרו שלא להעלות את ההקלטה לאתר האינטרנט של התחנה.

לא מדובר בפעם הראשונה שבה זהבי בוחר לחרוג מכללי המשחק המקובלים בתקשורת. לפני כשלושה חודשים החליטה פרקליטות המדינה להורות למשטרה לחקור את זהבי בחשד לעבירות של גזענות, המרדה והסתה לאלימות. ההחלטה התקבלה לאחר שבתוכנית `זהבי עצבני`, ששודרה ב`רדיו ללא הפסקה`, ב-22 בנובמבר, דיבר זהבי על הפגנות החרדים בירושלים ועל חסימות הכבישים של המתנחלים. בין השאר זהבי אמר באותה תוכנית `אני מכריז בזאת על מתן 1,000 שקל, לכל שוטר שיישב בכלא בגלל שהיכה אדם שקרא לו נאצי`. לאחר מכן טען זהבי כי הדברים נאמרו בציניות לאחר שחרדים קראו לשוטרים נאצים.

יצוין כי דליה דורנר, נשיאת מועצת העיתונות, ולשעבר שופטת בית המשפט העליון, קראה היום בגלי צה`ל לפרסם את הפרשה, או לפחות לאפשר לבית המשפט העליון לדון בסוגיה, כדי לקבוע האם פרסום הפרשה שפרטיה כבר התפרסמו בחו`ל, באמת עלולים לפגוע פגיעה ודאית בביטחון המדינה.

נתן זהבי סירב להגיב על הידיעה.

ד-ה

קישורים למאמרים האחרונים בנושא

נגד המתווה האכזרי! לקבל פליטים מאוקראינה מיד וללא הגבלות!י
ביאטה, אני והסרטן
מאדם קלר - מסר אישי על אבל קשה וכואב ועל התגברות