קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

מתנחלים ריססו מגן דוד על קיר מסגד
יהושע בריינר וניר יהב
וואלה
14.4.10
http://news.walla.co.il/?w=/1/1663129

תושבי הכפר הפלסטיני חווארה, הנמצא מדרום לשכם, גילו הבוקר (רביעי) כי אלמונים ריססו על קיר מסגד בכפר כתובת מגן דוד ובאמצעו כתבו בעברית `מוחמד`. כמו כן גילו התושבים כי שתי מכוניות הועלו באש. החשד הוא כי מתנחלים עומדים מאחורי המעשים. גורמים בצה`ל שהגיעו למסגד מחקו את הכתובות ונפתחה חקירה בנושא.


מקורות פלסטינים טענו כי מתנחלים מיצהר הציתו לפנות בוקר את שתי המכוניות של הפלסטינים וניפצו את שמשותיה של מכונית נוספת בכפר חווארה שליד שכם. בנוסף טענו הפלסטינים כי המתנחלים ריססו גרפיטי על קירות מסגד בילאל בן רבאח בחווארה וציירו מגן דוד על אחד הקירות.

פרסומת
עדי ראייה פלסטינים מסרו לסוכנות הידיעות הפלסטינית `מען` כי בשעה 2:00 לפנות בוקר נצפו במקום שתי מכוניות של מתנחלים, אחת ירוקה ואחת מסוג סובארו.


לפני כארבעה חודשים דיווחו מקורות פלסטינים כי מתנחלים הציתו מסגד בכפר יאסוף שליד סלפית בצפון הגדה, וריססו דברי נאצה במקום. על פי הדיווחים, חלקים גדולים מהמסגד נשרפו כליל. ראש מועצת כפר יאסוף, עבד א-רחים מוסלח, מסר אז לסוכנות הידיעות הפלסטינית `מען` כי מספר מתנחלים הציתו אש בקומה השנייה במסגד ב-4:00 לפנות בוקר ואז שפכו בנזין בתוכו. לדבריו, המתנחלים גם ריססו כתובות נאצה שבהן נכתב, בין היתר, `נשרוף אתכם כולכם`.

ד-ה
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב