קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - נושאים קשורים

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הריסות נשנות באל עראקיב ובטואייל אבו ג`ארוואל בנגב
פורום הכרהנא להפיץ

3.5.10הריסות נשנות באל עראקיב ובטואייל אבו ג`ארוואללפני כשבועיים, המדינה הרסה כמה בקתות במתחם של משפחת אל טורי בכפר אל עראקיב ואת כל אוהלי המגורים, הדירים והלולים בכפר טואייל אבו ג`רוואל.

היום שבו המהרסים בליווי שוטרים ובולדוזר ושוב הרסו את אותן בקתות שהוקמו מחדש באל עראקיב כמו גם את אוהלי המחאה שהוקמו בכפר. בטואייל הרסו שוב את האוהלים שהוקמו מחדש והשאירו את תושבי הכפר להתגורר תחת כיפת השמיים.בכפר אל ערקיב הוצאו בזמנו צווי פינוי לכל התושבים עד ל- 10.5. למרות שהתושבים פנו לערכאות כדי להעביר את רוע הגזרה בוצע ההרס כבר היום. כל הבקשות של פרנסי הכפר לראות את צווי ההריסה ולמנוע את ההריסה לא נענו.מדיניות ייהוד האזור באמצעות גזל האדמות, הריסת הבתים, צווי פינוי וייעור האדמות על ידי הקק`ל, מתבצעת באופן נרחב למרות שתביעות הבעלות של הבדואים על האדמות עומדות ותלויות בפני הערכאות המשפטיות.פורום הכרה שותף למאבקם של התושבים נגד הגזל ופועל ככל יכולתו לחיזוק הקהילה של הכפריים הבלתי מוכרים. בעבר הלא רחוק נהגנו לתמוך בתושבים שבתיהם נהרסו באמצעות אספקת קורת גת. למרבה הצער הקופה של הפורום התרוקנה ומשאבים חדשים אין.הבטחנו לסלים אל טורי מאל ערקיב לעזור לו במימון מגוריו שנהרסו פעמיים תוך שבועיים.

אנו רוצים לעזור גם לאזרחים בדואים נוספים שבתיהם נהרסו.אנו פונים אל חברינו והפעילים להתגייס למאבק הצודק של הבדואים להכרה בזכויות הבעלות שלהם על אדמותיהם כמו גם להכרה בזכויות הבסיסיות לקבלת שירותים מוניציפאליים – מים, חשמל, תשתיות, חינוך ובריאות כלכל האזרחים האחרים במדינה.ביום רביעי, 12.5.10, בשעה 17:30, נקיים הפגנה בתל אביב בשד` בן ציון פינת רח` קינג ג`ורג`

כולם מוזמנים להשתתף

תרומות ניתן לשלוח לפקודת `מטה הקואליצייה` ת.ד. 1335, כפר-סבא, 44113ההשתלטות האגרסיבית של השלטונות על אדמות הכפר כדי לייהד את האזור חוצה את כל הגבולות למרות שתביעות הבעלות תלויות ועומדות בפני הערכאות המשפטיות.פורום הכרה קורא פעם נוספת לעצור את הגזל ולאפשר את בירור התביעות ללא האיומים בחרב המתהפכת.

לפרטים: סייח` אל טורי- 050-7257951. נעם תירוש- 050-7701118
O

N
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

נגד המתווה האכזרי! לקבל פליטים מאוקראינה מיד וללא הגבלות!י
ביאטה, אני והסרטן
מאדם קלר - מסר אישי על אבל קשה וכואב ועל התגברות