קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

השייח` סלאח: "ממשלת ישראל תכננה להתנקש בי"
walla
ניר יהב ויהושע בריינר
15.07.10
http://news.walla.co.il/?w=/1/1709137ראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית השייח` ראאד סלאח הגיב (חמישי) לראשונה לטענתו של פעיל הימין הקיצוני חיים פרלמן, החשוד ברצח ארבעה פלסטינים, לפיה השב`כ ביקש ממנו לחסל את סלאח. `כל עוד ההוראה ניתנה על ידי השב`כ, משמעות הדבר שהיא ניתנה על ידי ממשלת ישראל. זאת משום שהשב`כ פועל לפי הוראות ישירות מראש הממשלה`.

לדבריו, משמעות הדבר היא שהממסד הישראלי הגיע לשפל חסר תקדים בהתנהגותו. `אני משוכנע שרוב הפרטים אודות הניסיון להתנקש בחיי לא נחשפו ורק בבוא היום ייחשפו כל הפרטים בעניין`, הוסיף.

בתוך כך, בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום בשבעה ימים את מעצרו של פרלמן. הוא חשוד בארבעה מקרי רצח, בשנים 98`-99` ו-2004. כמו כן, הוא חשוד בשבעה ניסיונות לרצח. התביעה ביקשה להאריך את מעצרו ב-14 יום, אך בית המשפט פסק על הארכה של שבעה ימים בלבד.

פרקליטו של פרלמן, עורך הדין עדי קידר, אמר לאחר הדיון כי `מרשי לא עשה את הדברים המיוחסים לו. מדובר באדם חף מפשע, שהופלל והודח על ידי השב`כ בדרכים פסולות`. עוד טען הפרקליט, כי `אני לא אתפלא גם אם יעלו חשדות לגבי אירועים אחרים שלא פוענחו עדיין`, כך דווח בגלי צה`ל.

מקורביו של פרלמן טענו לאחר הדיון כי פרלמן הודח על ידי השב`כ לביצוע המעשים. לדבריהם, `אפילו השופטת אמרה בהחלטתה היום כי השב`כ מסתמך אך ורק על דבריו של פרלמן ולא יותר. מדובר במקרה של אדם שבדה סיפורים כדי לקבל כסף. בשב`כ מבקשים לכסות על עצמם כדי להימנע מוועדת חקירה ועריפת ראשים. לאור ההקלטות בהן נשמע איש השב`כ מדיח את פרלמן לבצע עבירות, יש צורך מיידי בניקוי האורוות בחטיבה היהודית לאור ניצולו של בן אדם במצוקה`.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

היום (רביעי) משמרות מחאה ברחבי הארץ: די למעצרים המנהליים! ישוחרר מאהר אל-אח`רס!
גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו