קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

כדורגלנים מפורסמים במשט הבא לעזה
ynet
רועי נחמיאס
22.07.10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3923455,00.html
מארגני `משט החירות 2` טוענים שהם מנהלים מגעים חשאיים עם כוכבים אירופים. בדיווח ב`אל חיאת` הוזכרה תמיכתם של איקר קסיאס ורפאל נאדאל בתושבי עזה

ארגון `הקמפיין האירופי להסרת המצור מעל רצועת עזה`, ממארגני המשט לרצועה שהפך לתקרית קטלנית בעלת השלכות בינלאומיות, מנסה לייצר עניין סביב `משט החירות 2` המתוכנן לספטמבר. לפי דיווח הבוקר (יום ה`) בעיתון הערבי הלונדוני `אל חיאת`, הארגון מקיים מגעים עם מספר שחקני כדורגל בינלאומיים מפורסמים כדי לבדוק את האפשרות שישתתפו במשט.

בהודעת הארגון עליה מדווח הבוקר, נאמר כי הוא יקיים מגעים עם מספר שחקנים מפורסמים, במיוחד בצרפת ובספרד - ובהם קפטן אלופת העולם בכדורגל, השוער הספרדי איקר קסיאס. למרות אזכור שמו, בהודעה נאמר כי המגעים מתקיימים תחת איפול, מחשש שהשחקנים או מועדוניהם יהיו נתונים ללחצה של ישראל. לא ברור גם אילו שחקנים בדיוק יסכימו לעזוב את קבוצותיהם בספטמבר, אחרי תחילת העונה.

למרות שקסיאס הוביל את חבריו לנבחרת בקבלת הפנים בבירה הספרדית, בעיתון מצטיים דיווחים באתרי אינטרנט לפיהם קסיאס אמר שאין בכוונתו להשתתף בחגיגות הזכייה במונדיאל בכיכר הראשית של מדריד, כביטוי ל`צערו העמוק על מה שקרה בעזה`.
עוד הוא הוסיף, על פי אותם הדיווחים: `בלתי אפשרי שאנשים ישתתפו ויצחקו אחרי שרואים את מה שמתרחש ברצועת עזה`. הוא הדגיש כי חגיגות הספרדים סביב הזכייה בגביע העולם הן `חלקיות, כל עוד רצועת עזה נשארת נצורה`.

ב`אל חיאת` הזכירו עוד את הטניסאי הספרדי רפאל נאדאל, המדורג ראשון בעולם, שגינה אף הוא את `תוקפנותה של ישראל נגד רצועת עזה` במבצע עופרת יצוקה.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

היום (רביעי) משמרות מחאה ברחבי הארץ: די למעצרים המנהליים! ישוחרר מאהר אל-אח`רס!
גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו