קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

מפקד משטרת דובאי: "ישראל איימה לרצוח אותי"
walla
ניר יהב
30.09.10
http://news.walla.co.il/?w=/2/1737910מפקד המשטרה בדובאי, אמר כי לאחר שטען שהמוסד אחראי לחיסולו של בכיר חמאס מחמוד מבחוח, קיבל שני איומים על חייו מישראל. `אמרו לי שאם חיי יקרים לי, עדיף שאשתוק`
תגיות: דאחי חלפאן,המוסד,מחמוד אל-מבחוח

האיומים הגיעו בעקבות פרסום התמונות של אנשי המוסד במלון בדובאי
מפקד משטרת דובאי, דאחי חלפאן, גילה הבוקר (חמישי) כי קיבל מישראל שני איומים על חייו לאחר שחשף את מעורבותו של המוסד בחיסול בכיר חמאס מחמוד מבחוח במלון בדובאי לפני שמונה חודשים. בראיון לעיתון `אל-איתיחאד` היוצא לאור באיחוד האמירויות אמר חלפאן כי האיום הראשון התקבל ימים ספורים לאחר שהציג את התמונות בהן נראים אנשי המוסד מסתובבים במלון שבו התבצע החיסול.

`במסר שהועבר לי נאמר `כדאי שתשמור על הגב שלך אם תמשיך לתת ללשון שלך דרור``, סיפר חלפאן. הוא ציין כי כוחות הביטחון בדובאי ניסו לאתר את מקור האיום. לדבריו, האיום השני הגיע בשיחת טלפון לאחד מקרובי משפחתו מאדם שהתברר כי החזיק באזרחות כפולה וכי סייע בעבר למוסד. `אותו אדם אמר לקרוב משפחתי שהוא מייעץ לי לשתוק`, אמר חלפאן.

בינואר 2010 נמצא מחמוד מבחוח מת בחדרו במלון בדובאי. מספר שבועות לאחר מכן הציגה משטרת דובאי תצלומים ושמות של 27 חשודים בחיסול מבחוח כפי שצולמו במצלמות האבטחה במלון. מפקד המשטרה המקומית, דאחי חלפאן, האשים את המוסד הישראלי כמי שעומד מאחורי החיסול אולם עד כה ישראל לא התייחסה להאשמות. מבחוח, שהיה מעורב בחטיפתם ורציחתם של חיילי צה`ל אילן סעדון ואבי סספורטס בשנת 1989, נקבר בסוריה.
ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב