קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - פרשנות

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

בשם הדמוקרטיה ובחסות בג"ץ
27.10.10
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=637186&blogcode=12124694
ערביי 48


בשם הדמוקרטיה, ובחסות בג`ץ, אולי יום אחד אני אבקש לערוך הפגנה כנגד מדיניות הממשלה, ודווקא בבני ברק. ואולי גם אני אבחר לקיים אותה ביום שבת כי דווקא ביום שבת מתאים לי. או אולי אבחר ביום שבת כי קמה לי הזכות לבחור באיזו יום להפגין.

בשם הדמוקרטיה, ואולי גם בחסות בג`ץ, אני אבקש לערוך הפגנה באחת ההתנחלויות כנגד מדיניות המדינה בשטחים. באותה הפגנה, אולי אבחר להניף את דגלי המדינות הנאורות, כי קמה לי הזכות לבחור איזה דגל אני אניף. אולי אבחר להניף את דגל תורכיה ואת דגל פלסטין, ואתגונן בהגנת חופש הביטוי המוקנית לי מכוח היותי אזרח המדינה.

בשם הדמוקרטיה, ובתמיכת אנשי השמאל, אולי יום אחד אני אבחר לקיים הפגנה במאחז לא חוקי כנגד מדיניות הרס הבתים במגזר הערבי. ואצעק בקול רם שכפי שמגיע להם להתנחל במאחז לא חוקי, גם לי מותר להביא אוהל ושתי עזים ולהתנחל לידם או אפילו רחוק מהם. בנגב.

בשם הדמוקרטיה, ובחסות המשטרה, אולי יום אחד אבחר לעלות למסגד אל אקצא, ואחליט דווקא להתפלל ליד `חאא`ט אל בורק`, או בשפתכם הכותל.

בשם הדמוקרטיה, ובחסות אנשי הדת ובמימון המדינה, אולי אקרא לציבור הערבי לערוך כנס, ודווקא בעיר צפת, שבסיומו נצא בהצהרה פומבית שאסור לנו לבוא במגע כלשהו עם היהודים.

בשם הדמוקרטיה, ובשם הזכות לחופש הביטוי, אולי יום אחד אני אחליט לרסס גרפיטי גזעני בגוש דן. אולי גם אבחר בסיסמא `נסראללה צדק`, ולקינוח אני אעשה את זה ביום השנה לחיסולו של עימאד מורנייה.

בשם הדמוקרטיה, ובשם הזכות לשוויון, אולי יום אחד אקום ואצעק, שצריך לממן צעירים ערביים שקוראנם אמונתם, אולי גם אגייס את תמיכת המפלגות הדתיות היהודיות, כי כולנו עבדי האל.

בשם הדמוקרטיה, ולמען שכולנו נהיה שווים, אטען שכפי שמותר לכם לבעוט בדמוקרטיה ולהכפיף אותה לאינטרסים שלכם, כך גם מותר לי.

בשם הדמוקרטיה אני מוכן לעשות את זה, אבל בתנאי שיקום עכשיו מישהו ויערוב לי שהדמוקרטיה לא תהפוך לאנרכיה.

ד-ה
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

חמש סיבות טובות להצביע מרצ
פעמון אזעקה – אם מרצ לא תהיה בכנסת, לנתניהו ובן גביר יהיו 61 מנדטים להרכיב ממשלה
פשיעה יהודית