קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

מסתורין בעזה: הפעיל הקיצוני נהרג ברכב מישראל
ynet
עלי ואקד
04.11.10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L 3979150,00.html
ברצועת עזה עדיין רב הנסתר על הגלוי בכל הנוגע לפיצוץ הקטלני שאירע בצהריים (יום ד`), סמוך למפקדת משטרה של חמאס. כתוצאה מההתפוצצות ברכב נהרג מוחמד ג`מאל א-נמנם, מפקד שטח בכיר ב`צבא האיסלאם`, אחד הארגונים שמזוהים עם אל-קאעידה ברצועה. אבל יכול להיות שיש קצה חוט.

ברצועה בודקים אם יש משמעות לעובדה שהרכב שהתפוצץ היה מכונית יונדאי חדישה, שהוכנסה לרצועה רק לאחרונה מישראל, במסגרת ההקלות בסגר והסכמה לאפשר הכנסת עשרות כלי רכב. כך אמר ל-ynet גורם באחד הארגונים.

הגורם הזכיר כי משרד הפנים השייך לחמאס קרא לאחרונה לפלסטינים הרוכשים את המכוניות החדשות לערוך בדיקות מקיפות, `מחשש שישראל תטמין בהם ציוד האזנה או אף תמלכד אותם`. כעת, ברצועה גובר החשש שכלי הרכב אינם `נקיים`.

עדי ראיה מסרו כי המכונית נעה בכביש המקביל למטה המשטרה מכיוון מערב, כשאירע הפיצוץ. למרות הטענות על תקיפה מהאוויר, תושבים אחרים סיפרו שמקור הפיצוץ היה ברכב עצמו. בצה`ל לא הגיבו.

דובר השירותים הרפואיים בעזה, אדהם אבו סלמיה, מסר לביטאון חמאס `א-ריסאלה`, כי ההרוג הוא מוחמד ג`מאל א-נמנם, 27, תושב מחנה הפליטים א-שאטי. בהמשך נודע שהוא היה מפקד שטח בכיר ב`צבא האיסלאם`, ארגון קיצוני שחמאס נלחם בו, ולאחרונה גם היה אחראיד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב