קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

"לזכור ולא לשכוח את הנאצים ואת ממשיכי דרכם - הטרוריסטים הערבים הנאצים"
אייל מויאל
107.5 On Line (הרדיו חיפ)

02/05/2011

http://radiohaifa.mediacast.co.il/article.aspx?id=9562

עיריית קרית מוצקין קיימה הבוקר טקס התייחדות לזכר ששת המיליונים שנספו בשואה בבית העלמין באפק. בטקס נכחו ראש העירייה, חיים צורי, הרב הראשי האשכנזי של העיר, דוד מאיר דרוקמן, ומכובדים נוספים. תלמידי בית הספר אורט קרית מוצקין סיפרו על חוויותיהם מהמסע לפולין והקריאו שירים לזכר הנספים. בנאומו בטקס השווה הרב דרוקמן בין הנאצים למחבלים הערבים


כתב: אייל מויאל / 11:00 02/05/2011

`לזכור ולא לשכוח דבר שממעטים ללמד את תלמידי בית הספר לפיו, כחמש שנים לפני הקמת מדינת ישראל זממו הנאצים לשחוט את כל הישוב היהודי בארץ, בסיועו של מנהיגם, המופתי חאג` אמין אל חוסייני`, כך אמר הרב האשכנזי הראשי של קרית מוצקין, דוד מאיר דרוקמן, בנאומו בטקס התייחדות לזכר ששת המיליונים שנספו בשואה, שקיימה העירייה בבית העלמין באפק.

לדבריו, יש לזכור ולא לשכוח כי אנחנו מתחבקים עם אדם שקיבל דוקטורט על הכחשת השואה שקוראים לו אבו מאזן. `לזכור ולא לשכוח ואחר כך לא לשאול, `איפה היה אלוקים?`, אלא לשאול איפה אנחנו`.

הרב דרוקמן הוסיף כי רק בימים האחרונים ראינו את אבו מאזן מתחבק עם החמאס ואז נפל האסימון. `אלה הנאצים במהדורת 2012. עלינו לדעת ששנאת ישראל לא חלפה מן העולם, אבל לא רק באירופה אלא כאן, מתחת לאפינו`.

`אולי אם נפסיק את מסע הצביעות, כשמדי שנה מדברים על לזכור ולא לשכוח ועוצמים את העיניים מאותם נאצים שמסתובבים בינינו`.

הרב סיכם: `מאד יכול להיות שבגלל הדברים שלי כעת בשנה הבאה לא ייתנו לי לדבר בבתי הספר, אך את האמת אי אפשר להכחיש. אני מאד מקווה שלאור האירועים האחרונים נתחיל להתעשת. לזכור ולא שלכוח את הנאצים ואת ממשיכי דרכם, הטרוריסטים הערבים הנאצים`.

א.ס.
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב