קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הנער מילאד סעיד עייאש` שנפצע אתמול בירושלים מירי כוחות הביטחון הישראלים, מת מפצעיו
מאת סוכנות הידיעות הפלסטינית וואפא
13.5.2011
http://hebrew.wafa.ps/index.php?action=detail&id=42449

הנער מילאד סעיד עייאש, בן 17 מירושלים שנפצע אתמול באורח אנוש מירי כוחות הביטחון הישראלים במזרח ירושלים, נפטר הבוקר מפצעיו.

הנער נורה בבטנו במהלך ההפגנות שפרצו בעיר העתיקה על רקע יום הנכבה.

הצעיר הועבר לבית החולים אל-מוקסד אלח`יריה, שבמזרח ירושלים, משם נמסר כי הגיע לבית החולים ללא דופק והוכנס לחדר הניתוחים, אולם מאמצי הרופאים להצילו לא צלחו והם נאלצו לקבוע את מותו.

********************************************************************

hebrew.wafa.ps/index.php?action=detail&id=42448

מאות צעירים פלסטינים התעמתו עם הצבא הישראלי במספר מוקדים בגדה ובירושלים המזרחית, והפלסטינים מדווחים כי כוחות הביטחון עצרו 12 צעירים.

ההפגנות נגד הכיבוש פרצו בירושלים ובגדה, על רקע ציון יום הנכבה ביום ראשון. הצבא הישראלי תגבר את כוחותיו בגדה.הפלסטינים מדווחים על עימותים בכפרים בילעין, ניעלין, נבי סאלח בין עשרות מפגינים נכג הגדר לכוחות הצבא . בכל האירועים הגיבו החיליים בירי של רימוני גז מדמיע.

**************************************************
hebrew.wafa.ps/index.php?action=detail&id=42452
14.5.2011

יו`ר ועדת המעקב העליונה של הערבים בישראל, מוחמד זידאן, תובע לשתף נציגי המגזר הערבי בשיחות השלום בין הפלסטינים לישראלים.

זידאן, הזהיר את ההנהגה הפלסטינית שלא לוותר על העקרונות של העם הפלסטיני `אני פונה לפלסטינים שלא יוותרו ולכלול את הערבים בישראל בכל פתרון, מאחר והם חלק מהבעיה וצריכים להיות חלק מהפתרון` אמר זידאן, במהלך ציון יום הנכבה שמערך הלילה (שישי)בכפר כנא.

זידאן תקף את מנהיגי ישראל וכינה אותם טיפשים בגלל מדיניותם כלפי השלום והפלסטינים בישראל `ישראל מודאגת מהסכם הפיוס הפלסטיני ואינה רוצה שהפלסטינים יתאחדו` אמר.

הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית שבראשה עומד השייח` ראיד סלאח, ארגן את העצרת לציון יום הנכבה `עצרת ההשארות והשיבה`. סגן מנהיג התנועה האסלאמית, השייח` כמאל ח`טיב, בירך את המהפכות בעולם הערבי, וגם בירך את ההסכם הפלסטיני `שמעון פרס שחלם על מזרח תיכון חדש, לא תאר בחלומותיו את אשר קורה בעולם הערבי, אכן מזרח תיכון חדש אך לא כפי שפרס רצה לראות` אמר.

לראשונה הונפו דגלי, תוניסיה, מצרים, לוב וסוריה בעצרת וכמובן את דגל פלסטין וחברי להקה שרו וגם לראשונה את ההמנון הפלסטיני `מולדתי`.

יכקישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב