קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

מי הפריעה לנתניהו? יהודיה ובת לישראלים
nrg
אריק בנדר
25.5.2011
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/244/004.html?hp=1&cat=404
המשטרה בוושינגטון עצרה אמש (ג`) את ריי אבילאה, 28, בבית החולים האוניברסיטאי בעיר, בחשד שהיא זו שהפריעה לנאומו של בנימין נתניהו מול חברי הקונגרס האמריקאי. אבילאה, פעילת שלום, פונתה מהאולם ולטענתה היא הותקפה ונחבלה ונאלצה לקבל טיפול רפואי. `כואב לי מאוד, אבל זה כלום לעומת הסבל של העם הפלסטיני. הייתי חייבת לפתוח את הפה נגד הכיבוש`, אמרה.

את נאומו של נתניהו אמש, ליוו לא רק תשואות רמות מחברי הקונגרס האמריקאי. מן היציע נשמעה גם קריאה של הצעירה אבילאה שצעקה: `די לכיבוש, תפסיק את פשעי המלחמה של ישראל`.

המפגינה, היא פעילה פוליטית, יהודיה ובת לישראלים. היא גורשה מיד מהאולם, נפצעה קלות ואושפזה.נתניהו אמנם ציין בחיוך כי רק בדמוקרטיה מחאה כזו יכולה להיות, אבל מאוחר יותר היא נעצרה בבית החולים.

`כואב לי מאוד, אבל זה כלום לעומת הסבל של העם הפלסטיני`, אמרה אבילאה בבית החולים. `הייתי בעזה ובגדה המערבית, ראיתי את הבתים המופגזים של הפלסטינים, דיברתי עם אמהות שילדיהם נהרגו על ידי הצבא הישראלי`.

היא הוסיפה: `הכיבוש הזה לא יכול להימשך. בתור יהודיה וכאזרחית אמריקאית אני חשה מחויבת לקום ולפתוח את הפה נגד כל הפשעים שמבוצעים בשמי ובכספי המסים.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב