קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הפגנה נגד ברק באום אל-פאחם: `פושע מלחמה`
ynet
חסן שעלאן
18.08.11
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4110391,00.html
עשרות מתושבי אום אל-פאחם יצאו הלילה (יום ד`) לרחוב הראשי בעיר, והפגינו נגד שר הביטחון, אהוד ברק, שהגיע לביקור מפתיע. השר ברק וחבריו לסיעת העצמאות בכנסת, הגיעו לארוחת שבירת צום הרמדאן שאליה הוזמנו על-ידי תושב אום אל-פאחם.

לרגל ביקורו של ברק בשכונת אלדהר, חסמה המשטרה את השכונה. המפגינים צעקו `ברק פושע מלחמה, לא רוצים אותו באום אל-פאחם`, והניפו כרזות שעליהן נכתב `לא נשכח את הרג 13 השהידים באוקטובר 2000`, זכר לאירועי אוקטובר שבהם נפתחה אינתיפאדת אל-אקצה, ונהרגו 13 ערבים ישראלים. על כרזות אחרות נכתב `מי שמזמין אליו פושע בוגד בנו` ו`ברק, לך הביתה, לא רוצים לראות את הפרצוף שלך`.

וסים חוסרי מתנועת חד`ש אמר ל-ynet: `אנחנו מתנגדים לביקור ברק. במקום להזמין אותו לארוחה ולהשקיע בביקור שלו, עדיף להזמין קבצנים שבקושי משיגים אוכל. אם ברק חושב שתושבי אום אל-פאחם שכחו את האחריות שלו להרג 13 שהידים באוקטובר 2000, אז הוא חולם וחי באשליות`. ברק כיהן באותם ימים כראש הממשלה. חוסרי הבטיח לצאת לרחובות גם בספטמבר: `לא נישאר עם ידיים קשורות`.

ממדוח אגברייה מתנועת בל`ד הוסיף: `הביקור של ברק הוא התגרות בתושבי אום אל-פאחם. ברק כנראה מנסה לקבל תמיכה מהתושבים, אבל אנחנו החלטנו שלא נתמוך באף מפלגה ציונית. הן מבטיחות ולא מקיימות. איש כמו ברק, מקומו בכלא. הוא פושע מלחמה`.

קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב