קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

הנשיא עבאס: אני רוצה לחיות בשלום עם ישראל. אנו מוכנים לשוב לשיחות ברגע שישראל תכיר בגבולות. הפגישות באירופה נועדו לבדוק את החלופות לכישלון שיחות עמאן
סוכנות הידיעות הפלסטינית וואפא
25.1.2012
hebrew.wafa.ps/index.php?action=detail&id=42995

`ממשלת ישראל ממשיכה בסירובה להכיר בגבולות המדינה הפלסטינית ואין מניעה מצדנו לשוב לשיחות ברגע שישראל תכיר בגבולות` אמר הנשיא מחמוד עבאס.

הנשיא נועד הבוקר (רביעי) עם המלך הירדני, עבדאללה השני ודן עימו בשיחות הגישוש `ברגע שייקבעו הגבולות אנו מוכנים לכל דרישות ישראל הביטחוניות בתנאי שלא יישאר אף ישראלי על אדמתנו` אמר הנשיא עבאס, שהתיחס גם לשיחות הגישוש `אחרי סיום השיחות נראה מה ניתן לעשות ואנו מתייעצים עם המלך, וגם נפגוש את ועדת המעקב הערבית, שם נקבל את ההחלטות` אמר הנשיא.

22.1.2012
hebrew.wafa.ps/index.php?action=detail&id=42986

`הביקור שלי ברוסיה ולפני זה בבריטניה וגרמניה נועד לבדוק את החלופות במידה ושיחות הגישוש בירדן ייכשלו` אמר הנשיא מחמוד עבאס בראיון לטלוויזיה הרוסית בערבית.

הנשיא אמר כי מטרת המהלכים הדיפלומטיים אינה לבודד את ישראל או להסיר את הלגיטמציה מעליה, אלא לבודד את המדיניות של ממשלתה וההתנחלויות `אני רוצה לחיות בשלום עם ישראל` אמר הנשיא עבאס.

הנשיא מתח ביקורת על 21 הסעיפים שנמסרו לפלסטינים במהלך שיחות הגישוש בירדן `מדובר ב 21 כותרות ל21 נושאים, אבל אנחנו דנים בשני נושאים בלבד, הגבול והביטחון אז למה הוא (נתניהו) מעלה נושאים כל כך רבים` אמר הנשיא והדגיש כי אין זכות לנתניהו לעלות כל כך הרבה נושאים, אי אפשר להבין כלום ולמה הוא התכוון.

הנשיא התיחס בראיון גם לדיון באו`ם בנושא ההתנחלויות שיתקקים מחרתיים `אני מקווה הפעם שוושינגטון לא תטיל וויטו, כי לא יתכן שהמעצמה היחידה בעולם תנקוט במדיניות חד צדדית לטובת ישראל, למרות שיש לנו קשרים טובים מאוד עם הממשל המסייע לנו מאוד` אמר הנשיא עבאס שתקף את מעצרו של יו`ר המועצה המחוקקת עזיז דויק והדגיש כי מדובר במעצר שרירותי.יכ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב