קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

"אבל יש להם את הווירוס האסלאמי"
haokets
יוסי דהאן
13.06.12
http://www.haokets.org/2012/06/13/%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%9D-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1-%D7%94%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9E%D7%99/


אחת התוצאות הנלוות למדיניות הגירוש של מבקשי המקלט בישראל, היא הלגיטימציה לה זוכים דברי הבל המבטאים שנאת זרים ודברי הסתה המתירים את דמם של אחרים. אברי גלעד וגיא בכור כמשל.

אתמול בצהרים בעת נהיגה במכונית, בעודי נמלט ממקבץ פרסומות ב-FM 88 ולוחץ על הכפתור של גל`צ, נקלעתי לעיצומו של דיון על גירוש מבקשי המקלט, יותר נכון לליבת הניסוח של תיזה מדעית מפיו של אחד ממגישי התוכנית `המילה האחרונה`, אברי גלעד.

`הבעיה עם הפליטים זה שהם באים מארצות מוסלמיות, והאסלאם כיום זו תופעה שמאיימת על כל העולם. זו מחלה קשה, אני לא רוצה לקרוא לזה באמירה נבזית שמסתובבת פה לאחרונה כמו סרטן, האסלאם מרעיל כל מקום שהוא מגיע אליו. זה נכון שהדרום סודנים שמגרשים עכשיו הם אנשים מאד מאד מתונים, הם הפנים היפות של האסאלם, אבל יש להם את הווירוס האיסלמי, והבעיה עם זה שאתה לא יודע מתי זה עלול להתפוצץ לך בפנים`.

בשלב הזה כוחותיי הנפשיים והגופניים לא עומדים לי ואני ממהר לחזור לפרסומות. כבר לא צריך את מיכאל בן ארי, איתמר בן גביר או את השוליים הסהרוריים ממוקירי זכרו של הרב גולדשטיין. אלה פניו של השיח הציבורי בישראל לאחרונה. הגיגיו של טאלנט בכיר בתחנת רדיו ציבורית, שחש שדבריו הם ביטוי לקונצנזוס לגיטימי לו שותפים מאזיניו.

התיזה הביולוגית- דתית של גלעד על `מלחמת הציביליזציות` מצטרפת לתזת `הפרוטקולים של ארגוני זכויות האדם` שהגה פרשננו לענייני ערבים, דר` גיא בכור, בוגר נוסף של התחנה הצבאית. בעוד שאצל גלעד ההשתלטות הויראלית של האסלאם היא בגדר תיאור כללי, לפרשננו בעל האסמכתא של דוקטורט אקדמי, יש תיאור מפורט של המנגנון הסיבתי האחראי למחלה. בכור חשף, חשיפה בלעדית יש לציין, שתופעת מבקשי המקלט היא מזימה חשאית של ארגוני זכויות האדם בישראל המעודדים את הגעתם לישראל על מנת להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה. והרי ציטוט:
`ומהי תוכניתם הנרקמת בחשאי של אותם ארגונים ל`זכויות אדם`? כאשר המספרים יגיעו לרבע מליון או חצי מליון, ואנחנו מתקרבים לכך, יעלו הגורמים האלה מעל פני המים, יפנו לבג`ץ ולמוסדות האו`ם (האו`ם כבר מתערב בכך אצלנו), בדרישה שישראל תעניק למהגרים תושבות ואפילו אזרחות, כמקובל במערב. בכך יזנק אחוז המוסלמים בישראל באופן מיידי ל-30-35% על כל המשמעויות הדמוגרפיות שיכולות להיות לכך.

כך שבעוד שעבור גלעד האיסלאם הוא המחלה הקשה, עבור בכור הגורם המזהם האחראי למחלה הם ארגוני זכויות האדם, הרוקחים בחשאי מזימות נגד המדינה היהודית והדמוקרטית במרתפי הקרן החדשה לישראל.

קראתי ששר הפנים אלי ישי מסתובב עם מאמרו של המלומד בכור ומצטט ממנו כצטט תלמיד חכם מדף גמרא. השר, כמו השדר הפופולארי ופרשננו לענייני האזור, אף הוא מודאג מהאיום הביולוגי של מבקשי המקלט מארצות האסלאם על `אופיה הציוני והיהודי של ישראל`. צריך להזכיר כי הדאגה הזו לאופיה היהודי של המדינה לא הטרידה את השר במשך שנים רבות, שנים בהן מנהיגים בכירים במפלגתו היו אחראיים על תעשייה מושחתת שגלגלה מיליארדים. תעשיית ייבוא, ניצול ולקיחת שוחד מאלפי מהגרי עבודה אומללים (לא יהודיים רחמנא ליצלן). תעשייה שבראשה עמדו שר, חברי כנסת ומנכ`לים ממפלגת השר, חלקם עדיין נמצא עדיין בימים אלו מאחרי סורג ובריח.

אולם אחד הדברים שגילה השר הוא, שלציד מבקשי מקלט שחורים והתקפה על ארגוני זכויות אדם יש פוטנציאל אלקטוראלי לא קטן, וכן אף פעם לא מזיק להצטייד בהכשר של אקדמאי מסית.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב