קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

ממשיכים להפגין מתחת למגדל: "ברק מטורף"
ynet
גלעד מורג
21.08.12
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4271457,00.html
כמו בעשרת הימים האחרונים, כמה עשרות בני אדם הפגינו הערב (יום ג`) מול ביתו של שר הביטחון אהוד ברק במרכז תל-אביב. המפגינים נשאו שלטים שקראו: `לא למלחמה עם איראן`, `ועדת חקירה לפני ולא אחרי`, `רק שברק לא יכה בי`, ו`כסף לשכונות ולא למלחמות`.

המפגינים תופפו על מחבתות, קראו קריאות במגפון והפעם אף הציבו אוהל, שלדבריהם הוא `אוהל מחאה נגד התקיפה באיראן`, סמוך למגדל G, בצומת הרחובות אבן גבירול ושאול המלך.

`לביבי וברק אין אלוהים, הספין שלהם יכול בקלות לדרדר אותנו למלחמה`, אמר אחד המפגינים, רותם מלנקי. `האוהל הוא סמל שיעיר אנשים. לדעתי המלחמה משמרת את יחסי ההון-שלטון הקיימים, לא מזמן מצאתי עיתון שהכותרת הראשית שלו הייתה: `תוך שלוש שנים תהיה בטהרן יכולת גרעינית`, משנת 98`, כלומר הרעיון הזה של מתקפה משמש לספין מתי שרוצים לערבב את האזרחים`.

הבמאי רני בלייר, ממובילי המחאה האחרונה נגד אפשרות תקיפה באיראן,

הוסיף: `אנחנו באים לכאן כל יום ועומדים מתחת לביתו של ברק, שמיום ליום מתברר כמה הוא מטורף. נשב פה עד שיבין שהעורף לא מוכן ושאין פה אחריות על כלום`.
לדברי תמר זנדברג, חברת מועצת העיר תל אביב מסיעת מרצ, `זהו היום העשירי שאנחנו פה, תנועת מחאה עיקשת נוצרת, ראש בראש מול השלטון. בציבור כל יום בכיר כזה או אחר משמיע קול נגד התקיפה ואנחנו קולו של הרחוב`.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב