קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

פעולה ישירה נגד גיוס תרומות למטרות נישול ודריסת הבדואים - ע`י הקק`ל בגרמניה
Direct Action Berlin
04.10.12ברביעי באוקטובר נערך בברלין אירוע גיוס כספים לקרן הקיימת לישראל (קק`ל). קק`ל מהווה את אחד מהכלים הוותיקים והיעילים ביותר של האפרטהייד והדיכוי הציוני בפלסטין. באמצעות הקמתן ומימונן של התנחלויות בלתי חוקיות, גירוש וישוב מחדש של אוכלוסיה לא יהודית וקנייה מנצלת או לקיחה בלתי חוקית של אדמות מתושביהן מיישמת קק`ל את האידיאלים הציוניים של אפליה והפרדה `על הקרקע`. קק`ל אינה `רק` ארגון ישראלי רישמי, היא אחד מהמוציאים לפועל המרכזיים של מדיניותה הגזענית של ישראל כלפי הלא יהודיםות החייםות בשטח שבשליטתה.

לא נעמוד בצד ללא תגובה בזמן שארגונים כמו קק`ל מועלים על נס וממומנים. לא נצפה באירועים כאלו ללא ניסיון התנגדות,התנגדות המונעת על ידי סולידריות עם המאבק הפלסטיני לחירות, עם מאבקםן של תושביםות הכפרים הבדואים, הנמחקים על בסיס חודשי מפני האדמה על ידי דחפורי קק`ל, ועם כל הפעילים והפעילות המסכנים ומסכנות את חייהםן וחירותםן על מנת להלחם למען קיום חופשי וצודק לעצמםן ולאחריםות, שאינםן יכוליםן להאבק מאבקים אלו לבד.

לאור זאת יצאנו יחד עם עוד פעילים/ות להפריע ולהתנגד לאירוע שאותו אנו רואים כלקיחת חלק פעיל בפשעי מלחמה ואפרטהייד בלתי חוקי. מעשה ההתנגדות שלנו היה סמלי ובלתי אלים. כתוצאה ממנו הותקפנו בברוטאליות על ידי הצופים והצופות באולם, תגובה אלימה שלא היה לה מקום והצדקה. התגובה המוגזמת של הקהל ושל משטרת ברלין, שהגיבה בכך שעקבה אחרי פעילים/ות מקבוצתנו באמצעות שוטרים סמויים, עצרה אותם/ן והתייחסה אליהםן כפושעים/ות, מציגה פעם נוספת כי מדינת ישראל ושותפתה הגרמנית לפשע אינן מסוגלות להתמודד עם התנגדות בלתי אלימה. פעם נוספת עלו הקולות המאשימים באנטישמיות לאוויר. התנגדות לאפרטהייד אינה אנטישמיות. התנגדות לפשעי מלחמה אינה אנטישמיות. ביקורת כלפי ישראל אינה אנטישמיות.

אנו שולחיםות פעולה זו כברכת סולידריות עם אחינו ואחיותינו הנלחמיםות למען מזרח תיכון טוב יותר, וכאות מברך ומחזק לפעיליםות ברחבי העולם, על מנת שימשיכו במאבקםן הצודק והאמיץ. אנו נמשיך להתנגד לאפרטהייד הישראלי, היכן שיימצא.פלסטין תהיה חופשיה.
Direct Action Berlin
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב