קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

גוש שלום - הודעה לעיתונות 20.11.2012
גוש שלום
הודעה לעיתונות
אדם קלר
20.11.2012גוש שלום: פסילת זועבי והבניה בהתנחלויות – פעולות פרובוקטיביות ודמגוגיות
זהו מסע בחירות של הליכוד, על חשבון עתידה של מדינת ישראל

מסע הבניה ההתנחלותית במזרח ירושלים וברחבי הגדה המערבית, מעורר כעס בעולם גם בקרב טובי ידידיה של מדינת ישראל. מסע ההסתה והשיסוי נגד ח`כ חנין זועבי מערער את היחסים העדינים בין יהודים וערבים במדינת ישראל. המטרה והמניע בשני המקרים ברורה לעין – זהו חלק ממסע הבחירות של מפלגת הליכוד אשר מתמודדת נגד אנשי הימין הקיצוני ומנסה להוכיח שהיא קיצונית עוד יותר. לא ברור אם המטרה האלקטורלית תתממש – אך אין ספק שנגרם נזק גדול למדינת ישראל.

לא צריך להסכים עם כל עמדותיה ומעשיה של ח`כ חנין זועבי כדי למחות על מסע ההסתה הדמגוגי והגזעני נגדה. לא מיותר להזכיר כי אין ולו בדל של שמץ ראיה כי היא השתתפה במעשה אלימות כלשהו, כי הייתה נוכחת במקום בו התקיימה אלימות או ידעה על כוונתו של מישהו לנקוט באלימות. כל כוונתה בהשתתפות במשט המחאה הייתה להביע התנגדות למצור הנמשך על רצועת עזה, ואין ספק כי בכך פעלה לפי רצונם ושאיפתם של הבוחרים ששיגרו אותה לכנסת. כפי שבכנסת מיוצגים בהרחבה רבה תומכי הלאומיות היהודית וגם הלאומנות היהודית, כך בהחלט יכולים לשבת בכנסת תומכיה של הלאומיות הערבית והפלסטינית.

היגררותם של שרידי מפלגת `קדימה` אחר מסע ההסתה הדמגוגי של הימין מעידה כי אכן ראויה מפלגה זאת לקבורת החמור הצפויה לה ביום הבחירות. יש עודף מפלגות ימניות בכנסת גם בלעדיה.

לפרטים:
אדם קלר, דובר גוש שלום 054-2340749

קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב