קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

החייל מחטיבת כפיר....הוציא את נשקו האישי מתא המטען והיכה את כתפאת באמצעותו בפניו
John Brown
01.08.13


ב16.4.09 עת עמדו בסמוך לכביש, עבדאללה כתפאת יוסף ג`האלין, ענאד ג`האליל, שלושה פועלים פלסטינים, וכן אנשים נוספים אשר המתינו למעסיקם אשר יקח אותם לעבודתם בשדות, עבר שם חייל חטיבת כפיר בחופשה, מיכאל גרשקובץ, ויצא מרכבו. הוא הוציא את נשקו האישי מתא המטען והיכה את כתפאת באמצעותו בפניו, דחף אותו לכיוון הרכב, היכה אותו בעורפו ושב והיכה אותו בפניו באמצעות הנשק, הכניס אותו לרכב ושם שב והיכה אותו בנשקו. אז משך אותו מחוץ לרכב והיכה אותו בבטנו ובראשו באמצעות הנשק ובעט בו בחוזקה, והיכה אותו שוב בפניו. כתוצאה מהמכות נשברו 4 משיניו. אחר-כך עבר החייל בחופשה להכות את ג`האלין בפניו באמצעות הנשק ואת ג`האליל היכה בפניו באגרופו ואז בעט בו לאחר שברח. או אז נזכר המלווה של החייל לקרוא לו והם ברחו ביחד.

לצערו הרב של החייל בחופשה מסע האלימות שלו תועד במצלמות האבטחה של ישוב פצאל, ויותר לצערו הוא היה בחופשה, וכך במקום שנהליו יחודדו, ב-02.10.11 הוא הואשם בבית משפט השלום בירושלים.

אך אל דאגה, צערו של החייל בחופשה לא נמשך יותר מדי זמן, הרי הוא נשפט במערכת משפט גזענית ומוטה, שכנראה קיבלה את טיעון עורך דינו כי הוא סבל מ`פלאשבקים` משרותו הצבאי בחטיבת כפיר (שבטח נראים בדיוק כמו מה שהוא עשה). לכן על אף שהורשע ב`חבלה חמורה ופציעה בנסיבות מחמירות`, השופטת הנכבדת חנה מרים לומפ החליטה לפני שחודשיים מאסר וארבעה חודשים עבודות שרות הם עונש ראוי. בכל זאת, זה לא שהוא מכר בייגלה חס וחלילה.ד נ
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

בתיהם של 44 פלסטינים מתוכם 22 ילדים נהרסו אתמול בגדה המערבית
בלילה בלילה כשכולם ישנים חיילים מתפרצים לבתים פלסטינים
היום (רביעי) משמרות מחאה ברחבי הארץ: די למעצרים המנהליים! ישוחרר מאהר אל-אח`רס!