קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

ווטרס לרולינג סטונס: אל תופיעו בישראל
ynet
ynet
02.05.14
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4515678,00.html
רוג`ר ווטרס שוב קורא לחרם: סולן הפינק פלויד והמתופף ניק מייסון הוציאו הצהרה פומבית שבה קראו ללהקת הרולינג סטונס שלא להופיע בישראל.

`להופיע עכשיו בישראל זו המקבילה של להופיע בדרום אפריקה בתקופת האפרטהייד`, נכתב בהצהרה, `אתם תסייעו לממשל הישראלי לטייח את המדיניות הגזענית שלו. כפי שלא ניגנתם אז בדרום אפריקה, אל תופיעו גם בתל אביב עד שלא יונהג במדינה שוויון זכויות`.

הרולינג סטונס הודיעו לאחרונה שיופיעו הקיץ בישראל - בפעם הראשונה. הלהקה ביטלה הופעות באוסטרליה השנה בעקבות מותה של בת הזוג של הסולן מיק ג`אגר, אך ההופעה בישראל עתידה להתקיים ב-4 ביוני בתל אביב.

בשנים האחרונות ווטרס מעודד אמנים ומוזיקאים שונים לא לבקר בישראל. בין היתר כתב בעבר מכתב הקורא למוזיקאים השוקלים להגיע לארץ להימנע מכך, הציג חזיר מתנפח ועליו סמל מגן דוד בהופעתו, ויצא בהצהרות קיצוניות כנגד מדיניות ישראל בשטחים. בדצמבר האחרון השווה בראיון בין ישראל לבין גרמניה הנאצית, ולאחרונה תקף את החלטתה של השחקנית סקרלט ג`והנסון לשמש כפרזנטורית של החברה הישראלית סודה סטרים. ווטרס עצמו הופיע בארץ ב-2006, לפני שהצטרף לתנועת החרם על ישראל.

ממשרד שוקי וייס, האחראי על הבאת הסטונס לישראל, נמסר בתגובה להצהרה שפורסמה: `בקיץ בו מגיעים אלינו הרולינג סטונס, ניל יאנג, פיקסיז, סאונדגארדן וסירק דה סוליי, אפשר להתייחס באדישות לכותרות שרוג`ר ווטרס מנסה לייצר. ולמי ששכח - גם רוג׳ר היה כאן והופיע לא מזמן. נתראה בהופעות הקיץ המופלא שזכינו לו`.
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

בתיהם של 44 פלסטינים מתוכם 22 ילדים נהרסו אתמול בגדה המערבית
בלילה בלילה כשכולם ישנים חיילים מתפרצים לבתים פלסטינים
היום (רביעי) משמרות מחאה ברחבי הארץ: די למעצרים המנהליים! ישוחרר מאהר אל-אח`רס!