קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

אנשי ימין זייפו תגובה מטעם חנין זועבי במטרה להביא לרציחתה
mekomit
לילך בן דוד
2.7.2014
http://mekomit.co.il/הימין-זייף-תגובה-מטעם-חנין-זועבי/ברשתות החברתיות ובאתרי הימין הופצה אתמול (שני) תגובה מזוייפת מטעם חברת הכנסת חנין זועבי בעקבות מציאת הגופות של שלושת הנערים המתנחלים שנחטפו. זיוף התגובה הוא חלק ממסע השמצה ודמוניזציה נגד חברת הכנסת מטעם הברית הלאומית הדמוקרטית (בל`ד), שנמשך זה למעלה מחמש שנים, מאז אירוע ההשתלטות על המרמרה.

לתגובה המזוייפת, שפורסמה בין השאר בפורומים פייסבוק, באתר רוטר, ובערוץ 7, צורפו קריאות שונות לפעולה שתשתיק את חברת הכנסת, החל מהטרדתה בטלפון ועד קריאות המסיתות לרציחתה. מחברי התגובה המפוברקת קיוו כנראה שבלהט הזעם הקדוש שאוחז בציבור הישראלי – ועם לא מעט עזרה מטעם הימין והתקשורת הישראלית – יקום אדם שירצח את חברת הכנסת.

ההסתה לרצח חברת הכנסת נמשכת על רקע התפרעות של פעילי ימין וכהאניסטים צמאי דם בהובלת מיכאל בן ארי ואיתמר בן גביר, שמאז שעות הצהריים צעדו תחת הסיסמא `רוצים נקמה, די לממשלת הדמים`. הצעדה נמשכה מהכניסה לירושלים לאורך דרך יפו, הכניסה לשוק מחנה יהודה, כיכר ציון ולכיוון שער שכם, בחיפוש אחר עוברי אורח ערבים שבהם יוכלו לכלות את זעמם באמצעות לינץ`. עד כה דווח על 28 עצורים מקרב המתפרעים, ועל מספר אנשים שהותקפו, בינהם נהג מונית פלסטיני שרוסס בגז מדמיע.

התגובה האמיתית של זועבי

בראיון נרחב שהעניקה חברת הכנסת זועבי לשיחה מקומית בשבוע שעבר אמרה על החטיפה: `מדובר באזרחים, לא מדובר בחיילים, לא מדובר במלחמה בין שתי מדינות, מדובר בחטיפה שאולי תידרדר להרג. אז כאשר את אומרת חטיפה, את מדברת על אנשים חיים, אבל את לא יודעת איך החטיפה תסתיים. לכן אני לא מסכימה איתם. יש לי את הדרך שלי שאני מאמינה במוסריות שלה ואני מאמינה גם ביעילות שלה`.

אתמול בלילה מסרה חברת הכנסת זועבי את התגובה הבאה:

מדובר בהסתה פרועה, רצחנית, אשר שואבת את הלגיטימיות שלה מכל צדדי החברה. רואים בתקשורת את הרב לאו שופע שנאה. דברי שנאה והסתה מדממת. העיתונאים למיניהם דוחפים את הפוליטיקאים למקסימום אכזריות, כאשר השאלה היחידה העומדת בפניהם היא `איך להכנס בהם?`.

אין אף עיתונאי בישראל, להוציא פחות מעשרה, שיכול להגיד לנו כמה ילדים ישראל רצחה בעשור האחרון. היא רצחה ילד אחד בכל שלושה ימים בממוצע, כלומר נרצחו שלושה נערים פלסטינים בממוצע כל תשעה ימים לאורך שלוש עשרה השנים האחרונות. רק כשישראל כממסד וכחברה תתחיל לספור את ההרוגים שהיא הורגת כל שבוע, אז בכלל נתחיל לדבר על אנושיות.

בנוגע לתגובה המפוברקת, היא מגוכחת. קל להפוך את הדברים לקריקטורה, כאשר לא יכולים להתמודד איתם. ישראל הורגת ולא סופרת את ההרוגים, ישראל הרגה 17 פלסטינים בשלושת השבועות האחרונים, ו-1,300 ילדים בעשור האחרון. תתחילו לספור את כל הזוועות, ולא רק חלק. הכיבוש אשם בכל.


קישורים למאמרים האחרונים בנושא

גם על זה לא שמענו שום דבר בתקשורת הישראלית
בבית המשפט בירושלים - תביעה של צלם העיתונות הפלסטיני נידאל שתיה שחיילי צה"ל ירו בעין שמאל שלו
אזרחית ירדן שבאה לחתונה בשכם נעצרה במעצר מנהלי, פתחה שביתת רעב