קישור ל-RSS
העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו; לא בגלל שאנשים הם רעים    אלא בגלל שאנשים לא עושים דבר בקשר לכך    
מגזין הכיבוש - חיים תחת כיבוש

עמוד הבית  חזרה הדפס  שלח לחבר

אלה הצאצאים שלכם
on-the-left side
נעמי רז
18.12.15
http://on-the-left
side.org.il/%D7%90%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%A6%D7%90%D7%A6%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C%D7%9B%D7%9D/

`אוי-יוי-יוי, איך זה קרה לנו. אוי-יוי-יוי, מאיפה זה בא לנו. אוי-יוי-יוי, הם לא משלנו. אוי-יוי-יוי, נקיים, נקיים אנו`.
אז זהו – שלא.
מאז שהאדון משה לוינגר (בן-דוד מדרג שני של אבי ז`ל, אוי-יוי-יוי) התנחל בחברון; מאז שהוא וחבר מרעיו החלו לדחוק את רגלי תושבי חברון ממקומם; מאז שאנשי אלון מורה התנחלו על אדמה לא להם; מאז שבניתם את נחלותיכם על אדמות שכניכם הפלסטינים; מאז שחינכתם את ילדיכם ואת ילדותיכם, את נכדיכם ואת נכדותיכם, שזו ארץ נחלת אבותיהם, ושהדרים בה אינם יהודים ולכן אינם ראויים, וכל אשר להם שלכם הוא, שלכם ושל בניכם ושל בנותיכם ושל נכדיכם ושל נכדותיכם ושל ניניכם ושל נינותיכם; מאז שילדיכם פשטו על שדות וכרמים ואדמות לא שלהם, וכרתו והשמידו והבעירו, ונטעו את עצמם על גבעות; מאז שצבא ההגנה לישראל גויס לאבטח את מעשי הגזל שלכם, ולשטר את שכניכם הפלסטינים ביום ובליל; מאז שצפיתם בחיילי צה`ל מפריעים לחיי היומיום והלילה שלהם, ואתם לא מנידים עפעף.

בנט ואריאלמאז צומחים בבתיכם, בחצרותיכם, בגינותיכם, לצד הכבישים המיוחדים רק לכם – אותם אלו שעליהם אתם מצהירים כ`הם לא משלנו`. והם מאוד שלכם. העצורים הנחקרים בשב`כ הם שלכם. והרוקדים בחתונת השנאה הם שלכם. ושלכם גם אלו שאמרו לחברתי ד`, כשחסמו את הכביש בכניסה לירושלים בהפגנת תמיכה בחשודים בשריפת בית משפחת דוואבשה בכפר דומא וברצח איש ואישה ותינוק – `הם לא התכוונו לרצוח משפחה, הם רצו לפגוע ברכוש והרגו שני מחבלים. …את יהודייה? ואת חושבת שאין הבדל בין יהודים לגויים? …אז את כופרת. את כופרת בתורת השם! …היהודים הם אור לגויים, לכן אסור לנו לקבל אמונות שונות…`.

אלו הם האורות שאתם גידלתם, אלו הם הילדים שאתם חינכתם. אתם דישנתם את האדמה שעליה הם צמחו. זה לא `קרה לכם`, זה מה שיצרתם – בכל התהליך המזוויע של דחיקת אנשים אחרים, רמיסתם, הכנעתם, מחיקתם – בפועל, או בשתיקה.
אז על מה אתם מקוננים? על כי נחשפתם במערומיכם? על כי התגלתה ערוותכם? לא עשבים שוטים הם אלו, אלא הפירות הבאושים שצמחו על האילנות שהם אתם. כולכם.
לאן תוביל אתכם הבושה? לאן יובילו אתכם ייסורי המצפון? לאן תיקחו את חשבון הנפש היהודי?

- See more at:
קישורים למאמרים האחרונים בנושא

לגנות או לא לגנות, זאת השאלה
בתיהם של 44 פלסטינים מתוכם 22 ילדים נהרסו אתמול בגדה המערבית
בלילה בלילה כשכולם ישנים חיילים מתפרצים לבתים פלסטינים